icon(+48) 91 38 786 62 iconsandra@home.pl

Rezerwacja online

Wypoczynek gwarantowany

Szanowni Państwo, w przypadku wyboru opcji rezerwacji za pośrednictwem formularza prosimy  o nie dublowanie rezerwacji inną drogą komunikacji z nami /telefon, fax, etc./  Potwierdzenie rezerwacji dokonanej za pośrednictwem formularza otrzymacie Państwo zwrotnym mailem najpóźniej w przeciągu 24 godzin.

 • Hotelik El Fuego
HOTELIK EL FUEGO icon

2

Ilość osób dorosłych

0

Ilość dzieci do 10 lat


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu dokonania rezerwacji oraz na przesłanie informacji dotyczących mojej rezerwacji oraz kontakt telefoniczny (Treść zgody)
  Rezerwuj pobyt
  Informacje

  Catering

  Sandra REST to także catering i niepowtarzalne przyjęcia. Nie posiadamy jednej oferty, każda impreza jest indywidualnie dopasowywana do Państwa potrzeb i okoliczności. Organizujemy zarówno kameralne przyjęcia jak również wielkie imprezy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu przyjęć świątecznych, weselnych, komunijnych, firmowych bankietów i koktajli w plenerze, które aranżujemy w dowolnej formie. Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem pełnym inspiracji, tworzącym z pasją i perfekcjonizmem. Zapewniamy obsługę kelnerską i dysponujemy profesjonalnym sprzętem cateringowym. Słyniemy w okolicy z fantastycznego menu, udekorowanego sezonowymi dodatkami, podanym w idealny sposób.

  Stale podnosimy jakość, stawiamy na ludzi, nowoczesne rozwiązania i profezjonalizm.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszym przykładowym menu:

  Przykładowe menu

  Nie zwlekaj

  Zarezerwuj teraz

  Kontakt

  HOTEL ZALEWSKI ****
  APARTAMENTY RESORT SPA