icon(+48) 91 38 786 62 iconsandra@home.pl

Rezerwacja online

Wypoczynek gwarantowany

Szanowni Państwo, w przypadku wyboru opcji rezerwacji za pośrednictwem formularza prosimy  o nie dublowanie rezerwacji inną drogą komunikacji z nami /telefon, fax, etc./  Potwierdzenie rezerwacji dokonanej za pośrednictwem formularza otrzymacie Państwo zwrotnym mailem najpóźniej w przeciągu 24 godzin.

 • Hotelik El Fuego
HOTELIK EL FUEGO icon

2

Ilość osób dorosłych

0

Ilość dzieci do 10 lat


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu dokonania rezerwacji oraz na przesłanie informacji dotyczących mojej rezerwacji oraz kontakt telefoniczny (Treść zgody)
  Rezerwuj pobyt
  Sandra SPA

  Portfolio

  Sandra SPA to wspaniałe Kompleksy Wczasowe o najwyższym standardzie. Nowoczesność i otwarcie na innowacje pozwalają z każdym rokiem czynić obiekty doskonalszymi. Komfort i zadowolenie Gości to najważniejsze warunki, by spełniały one swoją rolę. Sandra SPA nie byłoby jednak miejscem tak niezwykłym, gdyby nie ogromne zaangażowanie jego twórcy – Janusza Zalewskiego.

   

   

  Prawdziwym celem była satysfakcja – nic nie daje więcej szczęścia niż świadomość, że dzieło własnych rąk i lat poświęcenia przynosi innym wiele radości. Uśmiech każdego Gościa jest motywacją do dalszego działania i wkładania w nie całego serca. Kompleks Wczasowy Sandra SPA przed 1992 r. był ośrodkiem należącym do Łódzkiego Przedsiębiorstwa Przemysłu Lekkiego. W 1992 r. przedsiębiorstwo wydzierżawiło obiekt. Już cztery lata później ośrodek został kupiony przez obecnego właściciela. Ambicja i konkretna wizja Janusza Zalewskiego przekształciły bazę noclegową składającą się z 76 pokoi hotelowych w pełen rozmachu Kompleks Wczasowy.

   

   

  Pomysł opierał się na stworzeniu obiektu o najwyższym standardzie, konkurującego z najpopularniejszymi ośrodkami wypoczynkowymi na świecie. Nieustanny nadzór właściciela połączony z racjonalnym podejściem do inwestycji przyczyniły się do fachowego wykonania każdego nowego elementu kompleksu. Stale poszerzane doświadczenie związane z turystyką i hotelarstwem stopniowo doprowadziło Sandrę SPA do czołówki tego typu obiektów. Dostosowanie do zmieniającej się branży wypoczynkowej i potrzeb rynku, przyszłościowe myślenie oraz zapobiegliwość zaowocowały wzrostem popularności tego miejsca, a wraz z tym możliwością poszerzenia spektrum działania.

   

   

  Dziś jest to przestrzeń luksusowa i niezwykle komfortowa, posiadająca ofertę dostosowaną do każdego. Grupa Kapitałowa Sandra SPA może poszczycić się ogromną popularnością oferowanych przez siebie usług. Znakomicie obrazują to nietypowe statystyki. W sezonie letnim do wszystkich obiektów dostarczane jest 700 kg mięs dziennie. Daje to podczas wakacji aż 42 tony różnego rodzaju mięs. W tym samym czasie dla Gości serwowanych jest 3 000 arbuzów, czyli  ok. 10 ton tego owocu. Co ciekawe, okres letni sprzyja również spożywaniu jaj w każdej postaci. W ciągu lipca i sierpnia do różnych celów używa się codziennie 1 500 jaj, co daje sumę około 100 000 jaj. Te niebywałe liczby pokazują, jak duża jest skala działalności Sandry SPA, a jednocześnie obrazują popularność obiektów należących do tejże Grupy Kapitałowej. Sukces ten oparty jest na zaangażowaniu twórców i pracowników, którzy czerpią satysfakcję z uszczęśliwiania innych.

   

  Zobacz nasz katalog

  Sandra SPA Portfolio 2015 – Interaktywny katalog

   

   

   

   

  Sandra SPA

  Poznaj nas bliżej

  Kontakt Zobacz interaktywny katalog Sandra SPA

  HOTEL ZALEWSKI ****
  APARTAMENTY RESORT SPA