icon(+48) 91 38 786 62 iconsandra@home.pl

Rezerwacja online

Wypoczynek gwarantowany

Szanowni Państwo, w przypadku wyboru opcji rezerwacji za pośrednictwem formularza prosimy  o nie dublowanie rezerwacji inną drogą komunikacji z nami /telefon, fax, etc./  Potwierdzenie rezerwacji dokonanej za pośrednictwem formularza otrzymacie Państwo zwrotnym mailem najpóźniej w przeciągu 24 godzin.

  • Hotelik El Fuego
HOTELIK EL FUEGO icon

2

Ilość osób dorosłych

0

Ilość dzieci do 10 lat


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu dokonania rezerwacji oraz na przesłanie informacji dotyczących mojej rezerwacji oraz kontakt telefoniczny (Treść zgody)
Rezerwuj pobyt
Informacje

Restauracja rybna

Wszystkich Gości odwiedzających dawną rybacką osadę o nazwie Horst, w dzisiejszych czasach zapraszamy do stylowej rybnej restauracji SHARK, mieszczącej się nieopodal morskiego klifu u stóp Latarni Morskiej w Niechorzu w Gminie Rewal. To tutaj, codziennie rano nasi kucharze kupują świeże ryby prosto z rybackiego kutra, aby już w południe radośnie skwierczały na oliwie czekając na degustację. To tutaj, korzystając z doświadczeń zdobytych w restauracji Sandra SPA w Pogorzelicy nasi kucharze serwują wyśmienicie przygotowane na dziesiątki sposobów ryby. To tutaj, skosztujecie Państwo specjałów kuchni regionalnej (wspaniałe zupy rybne, flądry z patelni czy dorsza w panierce) oraz międzynarodowej (pierożki z krewetkami, łososia na trzy kolory czy soli pod serową pierzynką). To tutaj, odnajdziecie Państwo smaki z dzieciństwa i z odbytych podróży. To tutaj, czekamy na Państwa każdego dnia od godziny 1100 – ZAPRASZAMY!

Nasze szczegółowe menu przedstawiamy poniżej:
Menu – ONLINE

Nie zwlekaj

Zarezerwuj teraz!

Kontakt

HOTEL ZALEWSKI ****
APARTAMENTY RESORT SPA