icon(+48) 91 38 786 62 iconsandra@home.pl

Rezerwacja online

Wypoczynek gwarantowany

Szanowni Państwo, w przypadku wyboru opcji rezerwacji za pośrednictwem formularza prosimy  o nie dublowanie rezerwacji inną drogą komunikacji z nami /telefon, fax, etc./  Potwierdzenie rezerwacji dokonanej za pośrednictwem formularza otrzymacie Państwo zwrotnym mailem najpóźniej w przeciągu 24 godzin.

 • Hotelik El Fuego
HOTELIK EL FUEGO icon

2

Ilość osób dorosłych

0

Ilość dzieci do 10 lat


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu dokonania rezerwacji oraz na przesłanie informacji dotyczących mojej rezerwacji oraz kontakt telefoniczny (Treść zgody)
  Rezerwuj pobyt

  Spotkania Biznesowe

  Nasze Restauracje, to również doskonały anturaż na spotkania biznesowe.
  Organizujemy zarówno duże konferencje czy szkolenia, jak i kameralne spotkania firmowe.

  Unikalna lokalizacja Restauracji zapewnia naszym Gościom możliwość połaczenia warunków do prowadzenia szkoleń, konferencji, rozmów biznesowych i spotkań integracyjnych.

  W pełni wyposażona, klimatyzowana sala konferencyjna może zostać przygotowana w dowolny sposób – zgodnie z Państwa życzeniem.

  W miłej i przyjaznej atmosferze wspólnie zrealizujemy najbardziej skomplikowane i nietypowe zlecenia. Doborowa ekipa zgranych pracowników i program idealnie dopasowany do potrzeb Klienta sprawi, że każde szkolenie zakończy się sukcesem i przyniesie zamierzone efekty. Razem z Państem stworzymy scenariusz imprezy, która zintegruje załogę, dostarczy wielu miłych wspomnień, a wdzięczność współpracowników z pewnością przełoży się na jakość ich pracy. Dzięki doświadczeniu w realizacji różnorodnych uroczystości możmy dostosować nasze usługi do potrzeb, okoliczności oraz Państwa wymagań.

  Zapewniamy przyjemne i niepowtarzalne wrażenia, związane z uczestnictwem w zorganizowanych przez nas imprezach.

  Nie zwlekaj

  Zarezerwuj teraz

  Kontakt

  HOTEL ZALEWSKI ****
  APARTAMENTY RESORT SPA