icon(+48) 91 38 786 62 iconsandra@home.pl

Rezerwacja online

Wypoczynek gwarantowany

Szanowni Państwo, w przypadku wyboru opcji rezerwacji za pośrednictwem formularza prosimy  o nie dublowanie rezerwacji inną drogą komunikacji z nami /telefon, fax, etc./  Potwierdzenie rezerwacji dokonanej za pośrednictwem formularza otrzymacie Państwo zwrotnym mailem najpóźniej w przeciągu 24 godzin.

 • Hotelik El Fuego
HOTELIK EL FUEGO icon

2

Ilość osób dorosłych

0

Ilość dzieci do 10 lat


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu dokonania rezerwacji oraz na przesłanie informacji dotyczących mojej rezerwacji oraz kontakt telefoniczny (Treść zgody)
  Rezerwuj pobyt

  Niezapomniane doznania

  Sandra REST, to doskonałe miejsce na romantyczną kolację we dwoje, uroczystości rodzinne, oficjalne spotkania firmowe / biznesowe, bankiety, wesela, a także catering przygotowywany na Państwa życzenie wraz z obsługą i serwisem (imprezy domowe, spotkania plenerowe, imprezy okolicznościowe, konferencje, koktajle).
  Jesteśmy zgranym i doskonale przygotowanym zespołem, a każda organizowana przez nas impreza jest gwarancją sukcesu. Charakteryzujemy się profesjonalizmem i elastycznością na najwyższym poziomie. Jesteśmy w stanie pomóc w organizacji każdego wydarzenia. Potrzeby i oczekiwania naszych Gości są dla nas wyznacznikiem, a menu i dekoracje zawsze dostosowane do charakteru i rangi organizowanego wydarzenia. Wszystko to przedkłada się na zadowolenie Klientów, co jest uwieńczeniem naszego pełnego zaangażowania w każde przedsięwzięcie.

  Jeżeli zależy Państwu na zrobieniu wrażenia, niezapomnianych doznaniach smakowych i wyjątkowej atmosferze zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  HOTEL ZALEWSKI ****
  APARTAMENTY RESORT SPA